O nás

AKASHA - PROBUZENÍ VĚDOMÍ


Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu ...

školu masážní terapie Awakening u Nikol Kozákové ... prošla jsem hlubokými procesy u Karaimi v Haluzicích ... prošla jsem mnoha semináři Petra Chobota, praktikuji pradávné andské techniky ...

Jsem garantovaná terapeutka Awakeningu, prošla jsem hlubokými duchovními procesy vnitřního poznání .... Předávám Deekshu - Požehnání milosti. https://www.awakening-klinika.cz/o-nas/#garantovani-lektori

Awakening je návrat k přirozenosti. Pomáhá najít člověku smysl a směr života, přijmout se jaký je...

Moje cesta k probuzení ... započala skrze bolest a strach ... o dceru ... v roce 2012

Do cesty mi vstupovali lidé a situace, díky kterým jsem procházela různými zkouškami a nabírala jsem zkušenosti ... díky nim jsem se mnohému naučila a posunula na cestě růstu.

Prošla jsem hlubokými procesy u Karaimi v Haluzicích ... jsem nesmírně vděčná, že jsem měla možnost tuto nádhernou ženu opět potkat v tomto životě na mé cestě. Díky ní a Majklu Raisovi jsem vstoupila do své vnitřní síly, rovnováhy i moudrosti ... propojila se plně s milovanou Zemí, přírodou, všemi elementy, s bytostmi, se svým tělem, se sebou samou, s Bytím ... s celým Vesmírem.

Na mojí cestě je moc krásných bytostí, patří mezi ně i moje učitelka Awakeningu Nikol Kozáková ... překrásná bytost ... předala mi spoustu darů ... Prošla jsem školou AWAKENING, HLUBOKÝMI PROCESY ... největším darem je DAR ROZPOMNĚNÍ ... rozpomenutí se na to "KDO JSEM"

Dala mi možnost dělat to, co mě baví, naplňuje, přináší radost ... je to poslání ... tvořivost ...

Je to dar - schopnost tvořit si sama život tak, jak se mi líbí ... dělat věci pro moje nejvyšší dobro a dobro
všech ... s radostí a vděčností ... s vášní a nadšením ... Můžu předávat své dovednosti a zkušenosti dál ...

Jsem vděčná a šťastná za všechno, čím jsem si prošla ... protože mi to otevřelo oči a probudilo do
opravdového života ... do PRAVDY o sobě samé ... Teď vím kdo jsem, proč jsem TEĎ A TADY, v tuto nádhernou dobu plnou zázraků ... na milované Zemi.

Probudila se ve mně životní síla, která mi pomáhá na mojí cestě ... je to energie síly, radosti a lehkosti ...
žití ve svobodě, hojnosti, zdraví, radosti ... Je to probuzení duchovního života ... sjednocení ... osvobození mojí DUŠE a vidění sebe sama ve své pravdě ... poznání své podstaty, své identity.

Probuzení do své vnitřní síly, tvořivosti, vášně, moudrosti, rovnováhy, ... znamená ...

Je to probuzení hadí energie, síly, která je dole v pánvi, v první kořenové čakře ... tato energie stoupá páteřním kanálem nahoru do mozku, kde se spojí s hypothalamem ... a tím dojde k probuzení. Je to stav, kdy se změní celá chemie mozku ... a to je proces transformace ... U většiny lidí je tato energie, síla neprobuzená....

Jste srdečně zváni na kouzelnou cestu "PROBUZENÍ"

Na Zemi probíhá mnoho změn a my jsme součástí procesu "PROBUZENÍ"

Je pro nás důležité rozpomenout se, vědět "KDO JSME" ... PROBUDIT SE DO SVÉHO OPRAVDOVÉHO JÁ.

Zvu vás na masážní terapii Awakening - Probuzení ...

AWAKENING TERAPIE - PROBUZENÍ - UVĚDOMĚNÍ SI ...

Udělejte si chviličku času jen pro sebe a dovolte si ... odpočinout ... získat novou energii ... a zapomenout na každodenní stres a shon a pojďte si to užít.

Je zde možnost zakoupit si bylinkové čaje, oleje, vykuřovadla... háčkované šaty, halenky, sukně ... různá barevná bavlněná trička, halenky, šaty ... turmalínové produkty ... více zde: https://www.kouzlopritazlivosti.cz/produkty-s-turmalinem/

Jste srdečně zváni ... každý, koho to k nám zavolá, je vítán ...

Moc se na vás těším

Akasha

více o mě na: www.kouzlopritazlivosti.cz


Akasha terapie masáže

Masáží je možné uvolnit v těle usazené bloky, které způsobují různé bolesti a onemocnění. Uvolníme prvotní příčinu a tělo se automaticky uzdravuje... dojde k nastavení nového vědomí v buněčné soustavě.

Každý si přeje být tvůrcem svého života, být zdravý, cítit se svobodně, umět se správně rozhodovat, převzít zodpovědnost za svůj život, být šťastný, objevit svůj potenciál nebo poznat sám sebe. Často ale máme pocit, že se náš život neubírá směrem, kterým bychom si přáli, máme problémy ve vztazích s partnery, rodiči, dětmi. Cítíme se vyhořelí, unavení, stále dokola se nám opakují stejné věci, cítíme vnitřní napětí, nespokojenost nebo se potýkáme se zdravotními problémy.
To vše nás blokuje v tom žít svůj vlastní život v harmonii a v souladu.
K tomu, aby jsme žili svobodně svůj život, potřebujeme nahlédnout do svého nitra, zvědomit vše, co nám již neslouží a uvolnit to ze všech našich těl a ze svého života.

Informace je jedna věc, zkušenost je druhá. Myslet a cítit, jsou dvě rozdílné věci. Říkat a žít. Mluvit a jednat. Je potřeba přestat "řečnit" a začít to žít!

Informace a vědění nestačí, je potřeba otevřít srdce a procítit.

Trápí vás bolestivé nebo namožené svaly či klouby, celková únava fyzická či psychická? Případně si potřebujete jenom odpočinout a zrelaxovat tělo i duši?

Přijďte si odpočinout a zapomenout na každodenní stres a shon, udělejte si chvliličku času jen pro sebe a nechte se hýčkat ... získáte novou energii ... vyzkoušejte blahodárný účinek masáže na vaše tělo i duši.

Jsem garantovaná terapeutka Awakeningu, prošla jsem hlubokými duchovními procesy vnitřního poznání na kurzech Oneness Awakening . Ve svém růstu jsem dospěla k Mukti iniciaci, která je v našich životech to nejvyšší, co může člověk obdržet. Mohu předávat Deekshu - Požehnání milosti. Tato energie se přenáší rukama na hlavu nebo na dálku a má své poslání odblokovávat bloky, které nám brání v probuzení a žití v jednotě. Pro mě je to další možnost, jak pracovat a otevírat určité brány k našemu uzdravení. Využívám předáváním skrze mě této energie k léčení, aby se otevřeli možnosti, ať už jsou jakékoliv a tím se nastartoval proces léčení celého bytí.

https://www.awakening-klinika.cz/o-nas/#garantovani-lektori

AKASHA TERAPIE JE PROBUZENÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE V NÁS ... NAŠEHO POTENCIÁLU ... NAŠÍ OPRAVDOVOSTI ... AKTIVACE ŽIVOTADÁRNÉ ENERGIE ... TVOŘIVÉ SÍLY ...

Při masáži používám přírodní sezamový olej a příjemnou relaxační hudbu. Na závěr přikládám tibetské zpívající mísy, které dokonale obnovují harmonickou frekvenci těla, zbavují karmické zátěže, odstraňují negativní energie, léčí, očišťují mysl a jsou výživným zdrojem energie.

Jedním z přínosů masážní terapie je přirozené probuzení našeho života uvnitř nás, naší vnitřní síly v nás, naší energie, která je nezbytná pro radostný život, žití v radosti a hojnosti. Je to skutečný prožitek, hluboká léčba na mnoha úrovních.

Masážní terapie pomáhá lidem v jejich životech. Cílem je pomoci lidem objevit naplnění a radost v životě, ať už se jedná o profesi, finance, zdraví, a co je nejdůležitější najít lásku ve vztazích, což posiluje rodinná pouta. Záměrem je uzdravení, Probuzení a Transformace.